Atsakingas požiūris į miškus!
8 613 30448 info@miskodraugas.lt
Miško įvertinimas

Gaukite profesionalų ir nemokamą miško įvertinimą per 24 valandas!

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų telefonas (būtina)

Kadastrinis arba unikalus numeris

Jūsų žinutė

Apie mus

UAB “Miško draugas”

UAB „Miško draugas“ – patyrusi, patikima ir ambicinga įmonė, savo veiklą pradėjo nuo 2004 m. Nuo pat veiklos pradžios pagrindinė bendrovės veiklos kryptis yra paslaugų susijusių su miškininkyste ir medienos ruoša teikimas bei darbas su privačių miško valdų savininkais t.y. konsultavimas miško pirkimo/pardavimo, miško ruošos, medienos sortimentacijos, miškininkystės ir kitais klausimais. Skiriamas didelis dėmesys bendradarbiavimui ir gerų santykių su klientais palaikymui. Mūsų vertybės: pagarba, nepriekaištinga darbo kokybė ir efektyvumas, supratingumas. Visa tai rodo, kad įmonė yra patikimas partneris.

Šiuo metu įmonėje dirba 30 darbuotojų. Tai įvairaus profilio kvalifikuoti specialistai –miškininkai, pardavimo/tiekimo vadybininkai, mechanikai, miškų ūkio technikos operatoriai, kurių žinios yra nuolat gilinamos įvairiuose mokymuose bei seminaruose.

Dėka kvalifikuoto ir stipraus kolektyvo, bei nemažo transporto padalinio, bendrovė eilę metų sėkmingai dirba su privačių miškų savininkais ir valstybinėmis įmonėmis, ne tik Lietuvoje bet ir kaimyninėje Latvijoje. Tai viena stambiausių miško savininkių Lietuvoje, valdanti daugiau nei 2700 ha miškų.

Veiklos sritys:

  • Miškų (su žeme/iškirtimui) pirkimas;
  • Prekyba mediena;
  • Medienos ruoša;
  • Miškininkystė;
  • Miškų įveisimo projektų ES paramai gauti rengimas;

Rokiškėnų bendrovė – tarp apskrities lyderių!

Kooperatinė bendrovė „Miško draugas“ sparčiausiai augusių Panevėžio apskrities įmonių dešimtuke užėmė septintąją vietą.

Varžėsi per 2 600 įmonių. Į kasmetinius „Gazelių“ apdovanojimus, rengiamus „Verslo žinių“, pretendavo pelningai dirbančios smulkiosios ir vidutinės įmonės, kurių apyvarta ketverius metus didėjo bent po 10 proc. Buvo vertinamas verslo skaidrumas bei viešumas. Dėl apdovanojimų varžėsi per 2 600 įmonių.

Daugiau informacijos: http://www.grokiskis.lt/temos/aktualijos/2013/02/01/rokiskenu-bendrove–tarp-apskrities-lyderiu
gazel

miskodraugas.lt įvertinta 4.9 balais iš 5 , remiantis 132 klientų vertinimais.

Gauk miško įvertinimą vos per 24 valandas!