Atsakingas požiūris į miškus!
8 613 30448 info@miskodraugas.lt
Miško įvertinimas

Gaukite profesionalų ir nemokamą miško įvertinimą per 24 valandas!

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų telefonas (būtina)

Kadastrinis arba unikalus numeris

Jūsų žinutė

Perka mišką

perka miskaperka-miska-3misku kirtimasperka-miska-2

Ieškote kas perka mišką?

„Miško draugas“- viena iš sparčiausiai augančių įmonių. Kasmetiniuose „Gazelių“ apdovanojimuose, rengiamuose „Verslo žinių“, tarp pretendavusių pelningai, skaidriai bei viešai dirbančių įmonių, buvome ir mes. Dėl apdovanojimų varžėsi per 2600 verslo subjektų ir mes drąsiai galime pasigirti laimėta garbinga 7 vieta. Tai mus dar labiau įpareigojo siekti geresnių rezultatų teikiant mūsų paslaugas.

UAB “Miško draugas” jau daugiau nei 15 metų užsiima miškotvarkos projektais bei perka mišką iš fizinių ir juridinių asmenų. Per šiuos metus užsitarnavome patikimo partnerio reputaciją ir tapome lyderiaujančia įmone Lietuvoje. Tai mums leido išplėsti prižiūrimų miškų plotus iki 2700 ha. Dėka darnios ir nuoseklios plėtros perkame miškus iš fizinių, bei juridinių asmenų geriausiomis kainomis. Daugelis įmonių perka miškus, tačiau tik nedaugelis tai daro savo ūkinei veiklai.

Jei nusprendėte parduoti savo mišką, mišką su žeme ar tiesiog medieną, “Miško draugas” – patikimiausias partneris norint gauti geriausią kainą rinkoje. Daugelis  skelbiasi, kad perku miška, tačiau mes esame miškotvarkos įmonė perkanti miškus tiesiogiai savo ūkinei veiklai, o ne perpardavinėjimui. Parduodami savo mišką UAB “Miško draugas”, Jūs parduosite ne tik brangiausiai, bet ir operatyviai. Taipogi, padėsime susitvarkyti visus su miško pardavimu susijusius dokumentus. Sukirtus rankomis, atsiskaitome iš karto, Jums palankiausiu būdu.

Įsitikinkite, kad “Miško draugas” perka mišką geriausiomis kainomis Lietuvoje.

Dirbdami profesionaliai ir sėkmingai, siekiame užtikrinti geriausias kainas už perkamą mišką. Jums nutarus parduoti mišką su žeme, medieną išsikirtimui mes įsipareigojame:

  • Sąžiningai įvertinti Jūsų mišką, pagal galimą aukščiausią rinkos vertę;
  • Skaidriai išaiškinti miško vertinimo principus ir rezultatus;
  • Įvertinti Jūsų parduodamą mišką ar medieną per 12 -48 valandas;
  • Pirkti tiesiogiai, be tarpininkų, kad Jūs už mišką/medieną gautumėte maksimumą;
  • Pirkti mišką, kad ir kur bebūtų, mums nėra mažų ar didelių plotų;
  • Bendradarbiauti profesionaliai, nes kiekvienas miško savininkas mums yra svarbus.

perku miska

 Ką reikia žinoti, jei norite parduoti mišką?

Nemažai miško savininkų ieškodami geriausios kainos varianto, susigundo ir neteisėtai veikiančių „miško ruošos įmonių“ pasiūlymais, kai už 1 ha pasiūloma keliolika eurų brangiau, nei legaliai ir skaidriai dirbančių įmonių.Visos legaliai dirbančios įmonės prieš pradėdamos bet kokius veiksmus visada sudarys sutartį, kurioje rasite visus įmonės rekvizitus, nustatys atsiskaitymo būdus ir laiką. Nereikėtų pamiršti, jog parduodant mišką išsikirtimui įmonė iš jūsų išskaičiuos ir sumokėtus valstybei priklausančius mokesčius. Taigi sudarant sutartį verta pasiteirauti, ar nurodoma suma yra jau išmokama savininkui, ar iš jos dar bus išskaičiuoti mokesčiai. Mokestinė našta gali atsirasti ir tuo metu, jei mišką norėsite parduoti su žeme, bet nuosavybėje jos nebūsite išlaikę daugiau kaip 3 metus.

Labai dažnai pasitaiko atvejų, kai parduoti mišką nori tik vienas iš savininkų. Tokiu atveju kyla miško pasidalijimo problema. Lietuvos įstatymai neleidžia skaidyti miško valdos į mažesnius nei 5 ha vienai miško valdai. Taigi šiuo atveju pirmiausia teks miško dalį pasiūlyti kitiems bendraturčiams, o jiems atsisakius pirkti, ieškotis kitų pirkėjų. Jei kiti bendraturčiai nepageidauja įsigyti jūsų turimos valdos dalies, gali tekti nusistatyti naudojimosi sklypu tvarką. Šį darbą gali atlikti vietovės, kurioje yra miško valda, matininkas, vėliau ši ši tvarka turi būti įregistruota Registrų centre. Taip sudaroma galimybė naudotis mišku keliems bendrasavininkams, tačiau jei bus reikalinga parengti miškotvarkos projektą – jis bus daromas visai miško valai ir visų savininku sutikimu.

Ar pasirinkta įmonė yra patikima, vertėtų pasikonsultuoti su miško savininko interesams atstovaujančiomis ir ginančiomis organizacijomis, tokiomis kaip Lietuvos miško savininkų asociacija.

 

miskodraugas.lt įvertinta 4.9 balais iš 5 , remiantis 132 klientų vertinimais.

Gauk miško įvertinimą vos per 24 valandas!