Atsakingas požiūris į miškus!
8 613 30448 info@miskodraugas.lt
Miško įvertinimas

Gaukite profesionalų ir nemokamą miško įvertinimą per 24 valandas!

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų telefonas (būtina)

Kadastrinis arba unikalus numeris

Jūsų žinutė

Miško kaina

misko kaina

Nuo ko priklauso miško kaina?

Šiandien miško kaina priklauso nuo daugelio faktorių: medžių tankumo, privažiavimo prie miško, ekonominės situacijos, ir dar daugelio kitų. Todėl  kainos nustatymas tampa itin sudėtingu procesu. Daugumai, nusprendusių parduoti mišką, opia problema tampa būtent teisingos kainos nustatymas. Pradėjus miško pirkėjo paiešką susiduriama su daug skelbimų, nurodančių, jog miškas perkamas brangiai ir operatyviai. Vien tik interneto paieškos sistemose įvedus žodį „miško pirkimas“ ar „miško kaina“ rasite aibę pasiūlymų, kurie tiesiogiai ar netiesiogiai yra susiję su miško pirkimu. Siūlomos miško prikimo kainos daugeliu atveju nustebina net ir patį miško savininką. Tačiau preliminarus miško kainos vertinimas dažnai neatitinka realios rinkos kainos ir nebūna galutinė sandorio suma. Miško kainos skaičiavimas yra nelengva užduotis, todėl tiksliai apskaičiuoti gali  tik profesionalas ir specialų išsilavinimą turintis miškotvarkos specialistas. UAB „Miško draugas“ skaičiuoja jau 15 sėkmingo darbo metų ir gali pasigirti subūrus profesionalų komandą, kurie miško vertinimo procesą atlieka kruopščiai ir detaliai. Net jeigu kainos pasiūlymas Jūsų netenkins ar nuspręsite neparduoti miško, ar medienos ši paslauga vis tiek liks nemokama. Todėl, dėl miško kainos nustatymo galite kreiptis drąsiai, nustatysime Jūsų miško vertę profesionaliai ir be jokių įsipareigojimų (NEMOKAMAI) per 24 valandas!

Vertėtų prisiminti, kad pagrindinę kainos dalį sudaro ne vieta ar miško plotas, o tai koks medelynas jo sklype yra. Dažnai tenka girdėti iš tų žmonių, kurie nori parduoti mišką, kad jų miškas yra prie gražaus ežero, netoli gero kelio ir t.t. Vertinant mišką, tinkantį kaimo turizmo veiklai plėtoti, vertingesni bus miškai, esantys prie vandens telkinių. Miškas kaip potenciali vieta namų valdoms statyti, kai galima pakeisti tikslinę žemės naudojimo paskirtį bus gerokai brangesnis Vilniaus vietovėse, bei šalia kitų didesnių Lietuvos miestų. Tačiau, jei miškas parduodadamas kaip medynas, jo kainai įtakos neturi kurioje vietoje jis yra. kainai įtakos turi kokios rūšies medynas ten auga.

UAB “MIŠKO DRAUGAS” ĮVERTINA MIŠKUS AUKŠČIAUSIA RINKOS KAINA

UAB „Miško draugas“ perka miškus išimtinai savo ūkinei veiklai, todėl mes esame užtikrinti, kad mūsų miško kainos pasiūlymas atitiks realią rinkos vertę ir pardavėjo lūkesčius. Kiekvienam miško savininkui, nepriklausomai nuo vietovės ar miško ploto dydžio, stengiamės pasiūlyti aukščiausią galimą kainą ir palankiausius atsiskaitymo būdus. Mes suprantame, kad norint parduoti mišką, sudėtingiausias dalykas yra surasti pirkėją, kuris pasiūlys ne tik aukščiausią kaina už mišką, bet ir laikysis savo įsipareigojimų. UAB „Miško draugas“ tokiu principu sėkmingai dirba jau 10 metų. Todėl pasirinkdami UAB „Miško draugą“, galėsite būti užtikrinti, kad turite patikimą ir atsakingą partnerį. Taigi, jei planuojate parduoti mišką pelningai, susisiekite su UAB „Miško draugas“ specialistais jau šiandien ir per 24 valandas įvertinsime Jūsų mišką ir nustatysime realią kainą už jūsų mišką.

perkame-miska

Daugelis besikreipiančių žmonių prašo bent apytiksliai įvardinti miško vertę.

Lietuvoje miško žemės kainos yra įvairios. Tokios kirtavietės kainuoja nuo 1000 Eur/ha, o brandus ąžuolynas iki 12 000 Eur/ha. Ekspertai nurodo, kad vidutiniškai miško žemė Lietuvoje kainuoja  6000 Eur/ha.

Šiuo metu pas mus populiariausias ir visiems prieinamas miško vertinimas – registrų centro duodamas miško valdos įvertinimas. Visi miško savininkai turi dokumentą, kuris vadinasi „Pažymėjimas apie nekilnojamo daikto ir daiktinių teisių į jį įregistravimą nekilnojamo turto registre“. Šiame pažymėjime galima rasti indeksuotą žemės sklypo vertę. Šis vertinimas yra pakankamai svarbus nustatant valdos vertę. Į šią vertę įskaičiuojama visos valdoje esančio medienos kaina, žemės gelmėse esantys turtai (pramoninių durpių sluoksnis, smėlio, žvyro ar klinčių klodai arba kitos naudingos iškasenos, jeigu tokios yra, oro erdvė virš jūsų sklypo, taip pat geografinė padėtis – atstumas iki rajoninių, respublikinių ir tarptautinių kelių ir administracijos centrų.

Tame pačiame pažymėjime yra nurodyta vidutinė rinkos vertė. Šis skaičius dažniausiai būna žymiai mažesnis už indeksuotą sklypo vertę ir jame atsispindi tik medienos kaina.

Privatūs asmenys ar įmonės perkančios mišką, remiasi medienos kiekiu, esančiu valdoje, ir galimybe tą medieną eksploatuoti, pavyzdžiui kirsti.

Indeksuota miško sklypo vertė, rinkos vertė ir praktinė kaina beveik sutampa, kai valdos plotas ne didesnis nei 10 ha ir visas miškas brandus.

miskodraugas.lt įvertinta 4.9 balais iš 5 , remiantis 132 klientų vertinimais.

Gauk miško įvertinimą vos per 24 valandas!