Atsakingas požiūris į miškus!
8 613 30448 info@miskodraugas.lt
Miško įvertinimas

Gaukite profesionalų ir nemokamą miško įvertinimą per 24 valandas!

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų telefonas (būtina)

Kadastrinis arba unikalus numeris

Jūsų žinutė

„Miško draugas“ superka miškus – rinktis mus verta!

Džiaugiamės, kad įmonė „Miško draugas“ superka miškus už tai pardavėjui sumokėdamas brangiausiai iš šias paslaugas siūlančių įmonių, taip pat didžiuojamės tuo, kad mūsų įmonė superka miškus visoje Lietuvoje ir daro tai be tarpininkų! Taip pat galime pasigirti iš kitų miško supirkimo įmonių išskirdami tuo, kad mišką superkame ne tam, kad vėl kažkam ją parduotume, o tam, kad galėtume vykdyti juose savo ūkinę veiklą. Žinoma, mes superkame miškus atsižvelgdami į tai, kokia jų būklė ir kiek galime pasiūlyti savo klientams – kiekvienu atveju randame kompromisą ir tikime, kad mūsų įmonė superka miškus ir teikia visas kitas paslaugas kokybiškai ir greitai!

Palankiomis sąlygomis perkame mišką – tai mūsų sėkmės garantas

Užsiimdami miškų pirkimo verslu ir naujos produkcijos gaminimu mes suprantame, kad nesame vienintelė įmonė, kuri perka mišką, tad naujus klientus stengiamės pritraukti siūlydami palankias miško supirkimo sąlygas. Taigi, kodėl verta mišką parduoti mums?

parduodami miskai

Kuo skiriasi privatus miškas nuo valstybinio?

Miškai Lietuvos kraštovaizdžiui suteikia nenusakomo grožio. Miškas naudingas ne tik akims paganyti, tačiau ir yra mums medienos tiekėjas.Dažnam miško lankytojui kyla klausimas- kuo skiriasi privatus miškas nuo valstybinio.

Į šį klausimą iš karto galima atsakyti, kad niekuo, išskyrus savininką. Tie privačiame, tiek valdiškame miške ūkininkaujama pagal tuos pačius LR valstybės įstatymus. Privačių miškų savininkai neretai ūkininkauja daug geriau, negu tai daro valstybė. Tiesa, už tyčinį ar netyčinį įstatymų nevykdymą privačių miškų savininkai taip pat baudžiami dažniau. Įstatymų pažeidimai dažniausiai būna smulkūs: sanitarinių normų nesilaikymas, laiku neiškirsti sausuoliai, nepašalinti pažeisti medžiai, kurie gali būti užkratas tolesniam grybinių ligų arba kenkėjų plitimui.

misku grupes

Miškų grupės

Keliaudami po Lietuva pastebime, jog miškų joje yra tikrai nemažai. Ypatingas grožis atsiskleidžia pavasarį ir vasarą, kada jie žaliuoja. Ta žaluma sulieja kartu su pievomis ir sukuria vieną nuostabų gamtos paveikslą.

Nors miškai atrodo visi vienodi, tačiau pagal miškų įstatymą galioja 4 miškų vertinimo grupės. Taigi toliau trumpai aptarsime kokios yra miškų grupės. Jei ruošiatės pirkti mišką, pasidomėkite kokiai grupei miškas priklauso.

Reikalavimai privačių miškų savininkams

Miškas – nacionalinis turtas, kuriame slypi didžiausia biologinė augalų ir gyvūnų įvairovė. Miškai saugo žemę nuo erozijos, mažina triukšmą, valo orą, maistu aprūpina gyvūnus, žmogų – mediena. Išsaugoti vertingą mišką, kai jis nuolat puolamas kenkėjų ir ligų, dalį medžių pasiglemžia gaisrai, nulaužia vėjai – užduotis ne iš lengvųjų. Miškus reikia atsodinti, todėl privačių miškų savininkams itin svarbu žinoti kaip tinkamai rūpintis miško aplinka.

Privačiu laikomas miškas, kuris nuosavybės teise, priklauso savininkui. Tokius miškus savininkai prižiūri patys arba parduoda mišką tuo besirūpinančiomis bendrovėmis. Tokių privačių miškų Lietuvoje yra nemažai, apie 38 proc., todėl jų priežiūra yra griežtai apibrėžta. Savininkas privalo laikytis valstybės tvirtinamų privačių miškų tvarkymo ir naudojimo nuostatų, LR Miškų įstatymo. Nesilaikant teisės aktuose numatytų reikalavimų gresia baudos.

miskodraugas.lt įvertinta 4.9 balais iš 5 , remiantis 132 klientų vertinimais.

Gauk miško įvertinimą vos per 24 valandas!