Atsakingas požiūris į miškus!
8 613 30448 info@miskodraugas.lt
Miško įvertinimas

Gaukite profesionalų ir nemokamą miško įvertinimą per 24 valandas!

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų telefonas (būtina)

Kadastrinis arba unikalus numeris

Jūsų žinutė

Palankiomis sąlygomis perkame mišką – tai mūsų sėkmės garantas

Pagal 2015 m. sausio 1 d. duomenis Lietuvoje miškai užėmė 33.4% šalies teritorijos. Lyginant su 2003 m. statistikos duomenimis, miškingų plotų Lietuvoje padidėjo truputį daugiau nei 2%. Didžiausius plotus Lietuvoje užima pušynai – iš viso miškų ploto, sudarančio 2179,9 tūkst. ha, pušynai užima 718.6 tūkst. ha plotą, o per pastaruosius metus šių medžių užimami plotai vis labiau augo, o štai kitų spygliuočių medžių – eglių – užimami plotai per pastaruosius 12 metų sumažėjo net 16 tūkst. ha. Kalbant apie lapuočius medžius, didžiausią šių miškų dalį sudaro beržynai, po jų seka juodalksniai, baltalksniai ir tik tada mūsų tvirtybę žymintys ąžuolai. Taigi, kai kurių medžių augimo plotai per pastaruosius keliolika metų augo, o kitų atvirkščiai, mažėjo. Žinoma, tam įtaką daro medžių kirtimas, jų atsodinimo greitis ir miškų, augančių įvairiose zonose, situacija bei apsauga. Tai, kokia miškų situacija yra Lietuvoje, priklauso ir nuo valstybės kuri kai kuriais atvejais turi imtis tam tikrų priemonių valstybės mastu, ir nuo privačių miškų savininkų, kurie yra atsakingi už jiems priklausančio miško būklę ir gali vykdyti juose įstatymuose numatytą veiklą.

Užsiimdami miškų pirkimo verslu ir naujos produkcijos gaminimu mes suprantame, kad nesame vienintelė įmonė, kuri perka mišką, tad naujus klientus stengiamės pritraukti siūlydami palankias miško supirkimo sąlygas. Taigi, kodėl verta mišką parduoti mums?

Perkame miškus geriausiomis kainomis. Žinodami, kad nesame vienintelė miškus superkanti įmonė siūlome savo klientams palankias miškų supirkimo kainas, kurios yra nustatomos atsižvelgiant į parduodamo miško plotą, medžių rūšį ir būklę bei kitus parametrus, nuo kurių priklauso perkamo miško kaina.

Perkame mišką išsikirtimui. Viena mūsų veiklos sričių – miško išsikirtimas, po kurio rinkai siūlome įvairią produkciją, tad galite būti tikri, kad perkame mišką ne perpardavimui, o savo veiklos vykdymui ir naujos produkcijos gamybai.

miskodraugas.lt įvertinta 4.9 balais iš 5 , remiantis 132 klientų vertinimais.

Gauk miško įvertinimą vos per 24 valandas!