Atsakingas požiūris į miškus!
8 613 30448 info@miskodraugas.lt
Miško įvertinimas

Gaukite profesionalų ir nemokamą miško įvertinimą per 24 valandas!

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų telefonas (būtina)

Kadastrinis arba unikalus numeris

Jūsų žinutė

„Miško draugas“ superka miškus – rinktis mus verta!

Bene trečdalis Lietuvos teritorijos – miškai, iš kurių daugumoje mūsų net nėra buvę ir tikriausiai niekada nebūsime. Miškuose gyvena taip pat daugumos iš mūsų nematytos gyvūnų bei paukščių rūšys. Kai kurie miškai priklauso įvairiems rezervatams ar kitoms saugomoms teritorijoms, tad įvairi ūkinė veikla tose vietovėse yra labai apribota. Pasitaiko, kad nusiperkame sklypą vietoje, kuri apsupta miškų, ir brangiai sumokame vien už tai, kad galėtume ten pasistatyti savo svajonių namą. Kartais nutinka taip, kad patys esame miškų savininkai ir atėjus tam tikram laikui nebeturime jėgų rūpintis plotais, kurie mums priklauso, o perleisti šį darbą kažkam kitam taip pat nėra jokių galimybių, o jeigu miško priežiūra reikalauja specifinių žinių, rūpestis dar labiau padidėja. Kartais mūsų artimieji turi tokią slegiančią pečius naštą ir tiesiog nežino, kaip ją išspręsti, tad galite padėti jiems tai padaryti. Galime Jums padėti ir tuo atveju, jeigu Jūs norite parduoti mišką vien tam, kad jį parduotumėte.

Tokiais atvejais visada imame ieškoti, kas geriausiomis sąlygomis ar netoli mūsų teikia miškininkytės paslaugas ir superka miškus? Šią paslaugą teikiančių įmonių visa galybė, tačiau „Miško draugas“ yra puikus pasirinkimas perleidžiant savo nuosavybę į geras rankas ir norint, kad visas procesas vyktų sklandžiai. – Visais atvejais laukiame Jūsų skambučio ir tikimės, kad sutitarsime dėl abiem pusėm palankių sąlygų.

Džiaugiamės, kad įmonė „Miško draugas“ superka miškus už tai pardavėjui sumokėdamas brangiausiai iš šias paslaugas siūlančių įmonių, taip pat didžiuojamės tuo, kad mūsų įmonė superka miškus visoje Lietuvoje ir daro tai be tarpininkų! Taip pat galime pasigirti iš kitų miško supirkimo įmonių išskirdami tuo, kad mišką superkame ne tam, kad vėl kažkam ją parduotume, o tam, kad galėtume vykdyti juose savo ūkinę veiklą. Žinoma, mes superkame miškus atsižvelgdami į tai, kokia jų būklė ir kiek galime pasiūlyti savo klientams – kiekvienu atveju randame kompromisą ir tikime, kad mūsų įmonė superka miškus ir teikia visas kitas paslaugas kokybiškai ir greitai!

miskodraugas.lt įvertinta 4.9 balais iš 5 , remiantis 132 klientų vertinimais.

Gauk miško įvertinimą vos per 24 valandas!